kinonamai.lt

mokausi

Filmų peržiūros ir diskusijos


„Mokausi iš kino“ dalyviams siūloma pasižiūrėti per tris dešimtis filmų, skirtų įvairaus amžiaus moksleiviams.
 
Šiuose filmuose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos; moksleiviai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas suprasti ir vertinti.

Visus programos filmus lydi specialiai pedagogams skirta metodinė medžiaga, kuri padeda savarankiškai surengti matyto filmo aptarimą klasėje. Siekiama, kad pokalbiai apie kiną taptų klasės tradicija ir vyktų ne tik po „Mokausi iš kino“ peržiūrų kino teatre. Į „Mokausi iš kino“ peržiūras atvykę mokytojai metodines medžiagas gauna nemokamai. Išsirinkę dominantį filmą, pedagogai gali iš anksto visai klasei užsakyti diskusiją, kurią ves profesionalūs moderatoriai. Pradinių klasių moksleivių taip pat laukiame specialiai jiems parengtoje ekskursijoje po kino teatrą.

Pateikiame LR Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendaciją pedagogams dalyvauti „Mokausi iš kino" projekte.

Registracija


Informaciją apie "Mokausi iš kino" filmus ir metodines filmų aptarimo medžiagas rasite projekto svetainėje www.mokausiiskino.lt.

„Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu, dažniausiai pirmoje darbo dienos pusėje.

Filmų peržiūrų kaina:
2 eurai (mokiniui), kai peržiūroje dalyvauja ne mažiau nei 50 mokinių.
3 eurai (mokiniui), kai peržiūroja dalyvauja iki 50 mokinių.
Mokinius lydintiems mokytojams filmų peržiūros nekainuoja.

Užsisakyti „Mokausi iš kino“ seansą Kino namuose TAURAPILIS galite šiais kontaktais:
Tel. +370 695 07279, migle@kinonamai.lt